Regulamin | Monitory Dotykowe | Kioski Informacyjne | Komputery Przemysłowe | Terminale Dotykowe

Korzystanie z Serwisu

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem monitory-dotykowe.pl, prowadzi sprzedaż wysyłkową monitorów i terminali dotykowych oraz systemów komputerowych.
 2. Zamówienia są przyjmowane poprzez strony monitory-dotykowe.pl.
 3. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Czas realizacji jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu.
 4. Termin otrzymania przesyłki jest to czas realizacji plus czas dostawy. Przesyłki dostarcza firma kurierska DHL. Koszt dostawy wynosi 19 PLN brutto.
 5. Proponujemy następujące formy płatności:
  • gotówka za pobraniem: zapłata kurierowi przy odbiorze przesyłki
  • przedpłata: towar wysyłamy w momencie pojawienia się zapłaty na naszy koncie
 6. Sklep internetowy działający pod adresem monitory-dotykowe.pl prowadzi sprzedaż tylko dla podmiotów gospodarczych, nie prowadzi sprzedaży detalicznej.
 7. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy odesłać go pod adres sklepu przesyłką kurierską po uprzedniej konsultacji telefonicznej pod numerem (58) 524-16-50. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem do towaru reklamowanego zwrócimy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę wraz z dokładnym opisem usterki oraz adresem zwrotnym. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni roboczych a w przypadku konieczności sprowadzenia części z zagranicy 21 dni roboczych.